icon1
22

Kierunki

icon1
300+

Wykładowców

icon1
30 tys.

Absolwentów

Co nas wyróżnia?

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie wyróżnia się bogatą ofertą kierunków studiów, obejmującą zarówno dziedziny techniczne, jak i społeczno-ekonomiczne. Umożliwia studentom zdobycie praktycznych umiejętności poprzez zajęcia laboratoryjne oraz praktyki w renomowanych firmach i instytucjach. Ponadto, uczelnia zapewnia wysoki standard nauczania, indywidualne podejście do studenta oraz korzystne warunki studiowania w atrakcyjnej lokalizacji.

Zobacz więcej

Rekrutacja krok po kroku

Zapewnij swoją przyszłość już dziś! Odkryj świat możliwości w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie - wystarczą tylko 4 proste kroki, by dołączyć do naszej dynamicznej społeczności, gdzie rozwijamy potencjał każdego studenta na drodze do osiągnięcia ich najwyższych celów naukowych i zawodowych.

icon-7
Zarejestruj się online

W przypadku problemów zgłoś się ze świadectwem maturalnym oraz dowodem osobistym do nas (ul. Chodowieckiego 4, Nysa, p.210)!

Załóż konto
icon-7
Uzupełnij swoje dane

Uzupełnij swoje dane osobowe, a następnie wprowadź wyniki z egzaminów maturalnych oraz wybierz kierunek studiów, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania!

Kierunki
icon-7
Wnieś opłatę rekrutacyjną

Po zalogowaniu się do systemu rekrutacji Twój numer konta zostanie wygenerowany przez system i będzie widoczny w indywidualnym koncie rejestracyjnym kandydata.

Sprawdź opłaty
icon-7
Złoż wymagane dokumenty

Przed podaniem wyników rekrutacyjnych dostarcz je osobiście do Sekretariatu przy ul. Chodowieckiego 4, Nysa, p. 210 lub wyślij do nas pocztą na adres PANS w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa. Wyniki rekrutacji poznasz w systemie on-line po zalogowaniu się na swoje konto.

Pokaż na mapie

Co nasi byli i obecni studenci mówią o PANS w Nysie?

Odkryj, dlaczego nasi studenci kochają naszą uczelnię! Przeczytaj opinie i dołącz do społeczności, gdzie pasja do nauki, innowacyjne podejście do edukacji i wsparcie profesjonalnego kadry pedagogicznej sprawiają, że nasza uczelnia wyróżnia się na tle innych.

Nasze budynki

Więcej

Terminy Rekrutacji

Więcej

Dziekanaty

Więcej

Stypendia

Więcej

Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, osiągnięciami i możliwościami rozwoju naukowego – zapisz się na newsletter Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie już teraz!